Doradzam, jak inwestować z głową dla bezpiecznej przyszłości.

Mądre inwestowanie to pierwszy krok w stronę wymarzonej przyszłości! Zamiast stawiać wszystko na jedną kartę, lepiej skorzystać z porad doświadczonego eksperta.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE I EMERYTALNE

Mądre inwestowanie to najlepszy sposób na pomnożenie Twojego majątku.

Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne to jedna z najprostszych do wykorzystania długoterminowych metod inwestowania pieniędzy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inwestowanie na emeryturę

Jeśli nie zaplanujemy naszej przyszłości już dziś, wizja spokojnej emerytury i upragnionego odpoczynku może się nie spełnić.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inwestycje dla dzieci

Dzieci to nasza największa radość. Chcemy, by dostały to, czego nam brakowało, ukończyły najlepsze studia, miały pewny start w dorosłość.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bezpieczeństwo finansowe nie powstaje z dnia na dzień i rzadko jest źródłem wyłącznie oszczędności. By pieniądze zarabiały, muszą pracować, najlepiej ciężej niż Ty. Z jednej strony ważne jest zabezpieczanie ich wartości przed inflacją, z drugiej budowanie kapitału na przyszłość dla rodziny czy realizacji zamierzonych celów i marzeń.

DORADCA UBEZPIECZENIOWY WE WROCŁAWIU

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie stanowi jedną z podstawowych inwestycji, o której powinien pomyśleć każdy z nas. To gwarancja, by w razie choroby czy wypadku otrzymać jak najszybciej środki na pokrycie kosztów leczenia lub pozostawić rodzinie pieniądze, gdyby nas zabrakło.

SPRAWDŹ, W CZYM MOGĘ POMÓC
DORADCA INWESTYCYJNY WE WROCŁAWIU

Inwestycje

Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich? Odpowiedzią może być mądre inwestowanie. Każdy z nas ma własną odporność na ryzyko, ale też chęć zysku. Te dwa czynniki idą ze sobą w parze. Dobierzmy je wspólnie razem z odpowiednimi produktami i strategiami.

SPRAWDŹ, W CZYM MOGĘ POMÓC

Inwestycje to jedna z najskuteczniejszych metod na osiągnięcie swoich celów finansowych. Czy wiesz, jak wykorzystać ich pełen potencjał? Pomagam dopasować najlepszą metodę inwestycji dla Ciebie.

POROZMAWIAJMY
Przykłady z Życia wzięte

Poznaj historie sukcesu moich Klientów

Case Study

Ubezpieczenie rodziców dzieci

Dziecka jest szczęśliwe wtedy gdy rodzice są szczęśliwi. Dlatego zanim pomyślisz o ubezpieczeniu dziecka zadbaj o siebie, podążając zasadą bezpieczeństwa linii lotniczych - maskę zakładają najpierw rodzice

Czytaj więcej
Case Study

Kompleksowy program emerytalny z pakietem ochronnym

W zeszłym roku miałem przyjemność rozpocząć współpracę z klientem, który mieszka w Wielkiej Brytanii. Pan Konrad, utalentowany specjalista IT zatrudniony w jednej z wiodących firm w Londynie, zgłosił się do...

Czytaj więcej
Case Study

Ubezpieczenie dla rodziców

Pozwolę sobie przedstawić historię pana Marka i pani Anny, którzy zdecydowali się na zakup ubezpieczenia na życie. Kiedyś myśleli, że taki rodzaj ubezpieczenia nie jest im potrzebny, ale na szczęście po rozmowie ze mną zmienili zdanie.

Czytaj więcej
Case Study

Jak zabezpieczyć spółkę na wypadek śmierci wspólników?

Jesteś współwłaścicielem spółki? Aby uniknąć kłopotów w sytuacji śmierci któregoś ze wspólników, potrzebujesz zabezpieczyć ją na taką ewentualność. Jest klika możliwych rozwiązań które możesz wykorzystać

Czytaj więcej
Case Study

Ubezpieczenie grupowe dla małych i średnich firm

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała określenia ,,ubezpieczenie w zakładzie pracy”, ,,grupówka”, ,,polisa w pracy”.

Czytaj więcej
Case Study

Jak ubezpieczyć start-up i co powinna zawierać polisa?

Po przeczytaniu tytułu tego artykułu zapewne zastanawiasz się, czy istnieje specjalne ubezpieczenie dla start-upów. Odpowiedź brzmi...

Czytaj więcej
Case Study

Historia pani Kasi: ubezpieczenie dzieci

Pani Kasia była świadoma, że choroby i nagłe sytuacje medyczne mogą przydarzyć się każdemu, dlatego zdecydowała się na podjęcie działań zapobiegawczych i zabezpieczenie swojej rodziny finansowo. Skontaktowała się ze mną, aby omówić, jakie opcje mamy do zaoferowania.

Czytaj więcej
RISK| INVESTMENT | CONSULTING

The best solutions are tailor-made.
Let's talk!

+48 697 777 921
Dziękuję! Wkrótce się odezwę.
Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz.