Razem zadbamy o Twój największy skarb.

Pewna przyszłość nie jest dziełem przypadku, a solidnego planu finansowego. Pomogę Ci dobrać najlepszą ochronę dla Twojej rodziny.

DORADCA UBEZPIECZENIOWY WE WROCŁAWIU

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie stanowi jedną z podstawowych inwestycji, o której powinien pomyśleć każdy z nas. To gwarancja, by w razie choroby czy wypadku otrzymać jak najszybciej środki na pokrycie kosztów leczenia lub pozostawić rodzinie pieniądze, gdyby nas zabrakło. Ważne, żeby pomyśleć o zabezpieczeniu, gdy wszystko jest dobrze.

SPRAWDŹ, W CZYM MOGĘ POMÓC
DORADCA DS. INWESTYCji WE WROCŁAWIU

Inwestycje

Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich? Odpowiedzią może być mądre inwestowanie. Każdy z nas ma własną odporność na ryzyko, ale też chęć zysku. Te dwa czynniki idą ze sobą w parze. Dobierzmy je wspólnie razem z odpowiednimi produktami i strategiami.

SPRAWDŹ, W CZYM MOGĘ POMÓC

“Nie ubezpieczasz rzeczy, ale ludzi. Twoja rodzina to najcenniejszy skarb, a ubezpieczenie daje im ochronę i bezpieczeństwo w przypadku niespodziewanych zdarzeń. To jedna z najważniejszych decyzji, jakie możesz podjąć dla swojej rodziny."

UBEZPIECZENIA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Pomagam chronić to, co dla Ciebie najcenniejsze. A Ty śpisz spokojnie.

ubezpieczenie zdrowia i życia

Ubezpieczenie zdrowia i życia

Kiedy odchodzisz zostawiasz po sobie różne zobowiązania: kredyty do spłaty, dom do utrzymania. To od Ciebie zależy, w jakim stanie pozostawisz swoją rodzinę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ubezpieczenie majątku

Ubezpieczenie majątku

Masz już wymarzony dom albo samochód, ale czy pomyślałeś o odpowiednim zabezpieczeniu? Nie musisz znać się na wszystkim, ale ważne żebyś wiedział, do kogo się zwrócić.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ubezpieczenie podróży

Ubezpieczenie podróży

Polisa turystyczna to często koszt jednego obiadu. Da Ci prawdziwy spokój umysłu i pozwoli nie myśleć o formalnościach podczas wyjazdów służbowych czy rekreacyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Nie musisz czekać miesiącami na wizytę u lekarza specjalisty. Wystarczy odpowiednio dobrane, prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ubezpieczenie utraty dochodu

Ubezpieczenie utraty dochodu

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą lub pracujesz w zawodzie, gdzie Twoje zdrowie decyduje o możliwości pracy - warto zabezpieczyć swój dochód.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ike ikze

IKE i IKZE

Nie warto zostawiać emerytury w rękach rządu i ZUSu. Możesz samodzielnie oszczędzać na emeryturę i jednocześnie uzyskać korzyści podatkowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z natury jesteśmy optymistami, nie myślimy na co dzień o śmierci czy wypadkach, które mogą nam się przytrafić. Śmierć nas nie minie, ale możemy zabezpieczyć to, co dla nas najdroższe przed jej dodatkowymi konsekwencjami - już dziś pomyśleć o naszych najbliższych.

POROZMAWIAJMY
Przykłady z Życia wzięte

Poznaj historie sukcesu moich Klientów

Case Study

Ubezpieczenie rodziców dzieci

Dziecka jest szczęśliwe wtedy gdy rodzice są szczęśliwi. Dlatego zanim pomyślisz o ubezpieczeniu dziecka zadbaj o siebie, podążając zasadą bezpieczeństwa linii lotniczych - maskę zakładają najpierw rodzice

Czytaj więcej
Case Study

Historia pani Kasi: ubezpieczenie dzieci

Pani Kasia była świadoma, że choroby i nagłe sytuacje medyczne mogą przydarzyć się każdemu, dlatego zdecydowała się na podjęcie działań zapobiegawczych i zabezpieczenie swojej rodziny finansowo. Skontaktowała się ze mną, aby omówić, jakie opcje mamy do zaoferowania.

Czytaj więcej
Case Study

Kompleksowy program emerytalny z pakietem ochronnym

W zeszłym roku miałem przyjemność rozpocząć współpracę z klientem, który mieszka w Wielkiej Brytanii. Pan Konrad, utalentowany specjalista IT zatrudniony w jednej z wiodących firm w Londynie, zgłosił się do...

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy musimy spotkać się osobiście, żeby podpisać
umowę ubezpieczenia?
Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe są w ofercie?
Jak wygląda opieka poubezpieczeniowa?
Jak długo trwa przygotowanie oferty?
Czy muszę pamiętać o swoich terminach ubezpieczenia?
Co dokładnie mogę zabezpieczyć?