Razem zadbamy o Twój największy skarb.

Pewna przyszłość nie jest dziełem przypadku, a solidnego planu finansowego. Pomogę Ci dobrać najlepszą ochronę dla Twojej rodziny.

DORADCA UBEZPIECZENIOWY WE WROCŁAWIU

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie stanowi jedną z podstawowych inwestycji, o której powinien pomyśleć każdy z nas. To gwarancja, by w razie choroby czy wypadku otrzymać jak najszybciej środki na pokrycie kosztów leczenia lub pozostawić rodzinie pieniądze, gdyby nas zabrakło. Ważne, żeby pomyśleć o zabezpieczeniu, gdy wszystko jest dobrze.

>> SPRAWDŹ, W CZYM MOGĘ POMÓC
DORADCA INWESTYCYJNY WE WROCŁAWIU

Inwestycje

Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich? Odpowiedzią może być mądre inwestowanie. Każdy z nas ma własną odporność na ryzyko, ale też chęć zysku. Te dwa czynniki idą ze sobą w parze. Dobierzmy je wspólnie razem z odpowiednimi produktami i strategiami.

>> SPRAWDŹ, W CZYM MOGĘ POMÓC

“Nie ubezpieczasz rzeczy, ale ludzi. Twoja rodzina to najcenniejszy skarb, a ubezpieczenie daje im ochronę i bezpieczeństwo w przypadku niespodziewanych zdarzeń. To jedna z najważniejszych decyzji, jakie możesz podjąć dla swojej rodziny."

UBEZPIECZENIA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Pomagam chronić to, co dla Ciebie najcenniejsze. A Ty śpisz spokojnie.

Ubezpieczenie zdrowia i życia

Kiedy odchodzisz zostawiasz po sobie różne zobowiązania: kredyty do spłaty, dom do utrzymania. To od Ciebie zależy, w jakim stanie pozostawisz swoją rodzinę.

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ubezpieczenie majątku

Masz już wymarzony dom albo samochód, ale czy pomyślałeś o odpowiednim zabezpieczeniu? Nie musisz znać się na wszystkim, ale ważne żebyś wiedział, do kogo się zwrócić.

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ubezpieczenie podróży

Polisa turystyczna to często koszt jednego obiadu. Da Ci prawdziwy spokój umysłu i pozwoli nie myśleć o formalnościach podczas wyjazdów służbowych czy rekreacyjnych.

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z natury jesteśmy optymistami, nie myślimy na co dzień o śmierci czy wypadkach, które mogą nam się przytrafić. Śmierć nas nie minie, ale możemy zabezpieczyć to, co dla nas najdroższe przed jej dodatkowymi konsekwencjami - już dziś pomyśleć o naszych najbliższych.

POROZMAWIAJMY
Przykłady z Życia wzięte

Poznaj historie sukcesu moich Klientów

Case Study

Ubezpieczenie dla rodziców

Pozwolę sobie przedstawić historię pana Marka i pani Anny, którzy zdecydowali się na zakup ubezpieczenia na życie. Kiedyś myśleli, że taki rodzaj ubezpieczenia nie jest im potrzebny, ale na szczęście po rozmowie ze mną zmienili zdanie.

>> Czytaj więcej
Case Study

Historia pani Kasi: ubezpieczenie dzieci

Pani Kasia była świadoma, że choroby i nagłe sytuacje medyczne mogą przydarzyć się każdemu, dlatego zdecydowała się na podjęcie działań zapobiegawczych i zabezpieczenie swojej rodziny finansowo. Skontaktowała się ze mną, aby omówić, jakie opcje mamy do zaoferowania.

>> Czytaj więcej