EKSPERT W DZIEDZINIE INWESTYCJI, RYZYKA I ZARZĄDZANIA

Rafał Sroka, Executive MBA

W mojej karierze zawodowej koncentruję się na zapewnianiu bezpieczeństwa finansowego oraz zwiększaniu efektywności organizacji.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na globalnych rynkach inwestycyjnych i ubezpieczeniowych oferuję klientom doradztwo finansowe na najwyższym poziomie, skupiając się na maksymalizacji korzyści.

Pomagam w alokacji oszczędności, doborze ubezpieczeń oraz optymalizacji firmy. W świecie finansów kluczowy jest nie tylko sam produkt, ale przede wszystkim jego właściwy wybór.

POROZMAWIAJMY
Rafał Sroka Konsultant Biznesowy Wrocław

Wychowałem się w Karkonoszach, gdzie nauczyłem się, że osiągnięcie szczytu wymaga nie tylko wysiłku, ale i przygotowania na ryzyko niesprzyjających warunków.

Fundament wiedzy finansowej zdobyłem na studiach ekonomicznych w Londynie. Etykę pracy wykształciłem w szwajcarskiej bankowości, a umiejętność kreowania skutecznych rozwiązań ubezpieczeniowych rozwijałem na rynku Lloyd's of London by wiedzieć jak być zawsze przygotowany na zmienne warunki rynkowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Moje Wartości

Podstawą budowania przyszłości jest zaufanie, a tworzeniu zaufania sprzyjają wspólne wartości

Troska o rodzine

Empatia

Jako mąż i ojciec dwójki dzieci, rozumiem, co oznacza budowanie rodziny, jej bezpieczeństwa oraz dbanie o dobrą przyszłość. Te osobiste doświadczenia głęboko wpływają na moje profesjonalne podejście.

Ojciec i syn ubezpiecznie dziecka

Troska

Najpierw skupiam się na wsłuchiwaniu w potrzeby moich klientów, aby następnie zaproponować im najlepsze rozwiązania. Troska o dobro drugiego człowieka i jego interesy jest dla mnie fundamentem sukcesu.

lina, zarządzanie ryzykiem rafał sroka wroclaw

Przezorność

Skupiam się na minimalizowaniu ryzyka w drodze na szczyt. Moim celem jest pomoc w zabezpieczeniu tego, co moi klienci zbudowali, oraz w mądrym inwestowaniu ich kapitału.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Sama wiedza nie wystarczy. To historia jest źródłem doświadczenia

Rafal Sroka Londyn
Zdjecia Ian Blair
Londyn, Zdjęcie: Ian Blair
2007 | Studia w Londynie

Po liceum wyjechałem do Wielkiej Brytanii, aby studiować na kierunku Financial Economics and Investment. Wybrałem London Metropolitan University, ponieważ oferował on jeden z najlepszych programów finansowych w Europie. To zapewniło mi solidne podstawy do zrozumienia globalnych rynków i zarządzania inwestycjami.

Bankowość inwestycyjna Londyn Wroclaw
Londyn, Zdjęcie: Ian Blair
2011 | Szwajcarska Bankowość Prywatna

Nadszedł czas na praktyczne wykorzystanie mojej wiedzy, co zaowocowało pięcioletnią pracą w szwajcarskim banku. Tam zajmowałem się zarządzaniem zespołem ryzyka zgodności, pracując z biurami na całym świecie i zajmując się różnorodnymi instrumentami finansowymi na największych giełdach.

Londyn, Zdjęcie: Tim kerwshaw
2016 | Lloyd 's of London

Jako dyrektor globalnych operacji ubezpieczeniowych w jednym z największych ubezpieczycieli na świecie, zarządzałem prawie stuosobowym zespołem działającym na rynku Lloyd's of London. Współpracowałem z czołowymi firmami energetycznymi, finansowymi oraz sławami tworząc  zabezpieczenia chroniące ich interesy.

Rafał Sroka Executive MBA Politechnika Wrocławska
Wrocław, Zdjęcie (35 mm): Justyna Rawińska
2018 | Studia Executive MBA

Ukończyłem Executive MBA na Politechnice Wrocławskiej we współpracy z Central Connecticut State University. Program ten dał mi kompleksową wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania biznesem.

Zdjęcie: 3M we Wrocławiu
2019 | Zarządzanie w firmie produkcyjnej

W jednej z największych firm produkcyjnych na świecie, pełniłem rolę odpowiedzialną za zarządzanie sprzedażą na Europę. Koncentrowałem się na efektywnym kierowaniu działaniami sprzedażowymi i podnoszeni efektywności oraganizacji.

Rafal Sroka doradca finansowy
Zdjęcie: MIchał Jakubowski
2021 | Kancelaria Finansowa Rafał Sroka

Nastał moment, by w pełni wykorzystać moje wartości i bogate doświadczenie. W mojej Kancelarii Finansowej skupiam się na wsparciu klientów indywidualnych w ochronie ich rodzin i inteligentnym inwestowaniu, a także pomagam biznesom w zarządzaniu ryzykiem i kształtowaniu ich finansowego sukcesu.

Prywatnie pasjonuję się literaturą z zakresu rozwoju osobistego,  czerpię radość z muzyki, życia rodzinnego i podróży.

Z KIM PRACUJĘ

Współpraca to budowanie relacji

studia Z zakresu inwestycji w
londynie
Studia z zarządzania Executive mba
Certyfikat Brytyjskiego
instytu inwestycji kapitałowych
Certyfikat Brytyjskiego
instytu Ubezpieczeniowego
Certyfikat z polskiego
RYnku kapitałowego