AKADEMIA WIEDZY FINANSOWEJ

Historia pani Kasi: ubezpieczenie dzieci

Autor:
Rafał Sroka
KATEGORIA:
Case Study
Data:
March 2023

Ubezpieczenie w rodzinie (dzieci)

Pozwól, że opowiem Ci historię o jednej z moich klientek, która zdecydowała się na ubezpieczenie medyczne dla swojej rodziny jeszcze zanim któraś z jej córek zachorowała.

Pani Kasia była świadoma, że choroby i nagłe sytuacje medyczne mogą przydarzyć się każdemu, dlatego zdecydowała się na podjęcie działań zapobiegawczych i zabezpieczenie swojej rodziny finansowo. Skontaktowała się ze mną, aby omówić, jakie opcje mamy do zaoferowania.

Wraz z moim zespołem omówiliśmy z Panią Kasią wszystkie szczegóły i korzyści związane z naszym ubezpieczeniem medycznym dla dzieci. Dzięki temu Pani Kasia miała pewność, że jej rodzina jest zabezpieczona finansowo, jeśli kiedykolwiek potrzebowałaby pomocy medycznej.

Mijają miesiące, aż w końcu jedna z córek Pani Kasi zaczyna odczuwać problemy zdrowotne. Okazuje się, że potrzebna jest specjalistyczna opieka medyczna. Pani Kasia, dzięki wcześniejszemu ubezpieczeniu, nie musiała martwić się kosztami leczenia, ani organizacją opieki medycznej dla swojego dziecka.

Mogła skupić się tylko na tym, co najważniejsze - na zdrowiu swojego dziecka. Nasze ubezpieczenie medyczne dla dzieci pokryło wszystkie koszty związane z leczeniem i opieką medyczną, włącznie z organizacją wizyt lekarskich i diagnostyką medyczną.

Dzięki temu, że Pani Kasia podjęła decyzję o ubezpieczeniu medycznym dla swojej rodziny jeszcze zanim doszło do jakiejkolwiek choroby, uniknęła niepotrzebnego stresu i kłopotów finansowych, a jej dziecko otrzymało najlepszą opiekę medyczną, na którą zasługiwało.

Współpraca z naszą kancelarią finansową pomogła Pani Kasi zabezpieczyć swoją przyszłość i przyszłość swojej rodziny. Dzięki naszemu ubezpieczeniu medycznemu dla dzieci, może teraz spać spokojnie, mając pewność, że jest zabezpieczona finansowo, gdyby kiedykolwiek potrzebowała pomocy medycznej

Nasze ubezpieczenie medyczne dla dzieci obejmuje wiele korzyści, w tym:

Pokrycie kosztów związanych z leczeniem do 2 000 000 euro

Organizację i sfinansowanie leczenia w zagranicznej klinice oraz opiekę medyczną po leczeniu, jeśli zachorujesz na nowotwór lub konieczna będzie jedna z operacji wymienionych w ogólnych warunkach ubezpieczenia

Organizację podróży i zakwaterowania za granicą

Wypłatę za pobyt w szpitalu (100 euro za dzień, maks. za 60 dni) oraz zwrot kosztów leków zaleconych po leczeniu (do 50 000 euro)

Organizację i sfinansowanie wizyty kontrolnej

Możliwość ubezpieczenia także partnera i dzieci