Pomagam zbudować odporny biznes.

Lata doświadczeń na stanowiskach kierowniczych nauczyły mnie, jak usprawniać organizacje i  zarządzać ryzkiem w biznesie.

UBEZPIECZENIA DLA FIRM WE WROCŁAWIU

Zarządzanie ryzykiem

Odpowiednie zarządzanie ryzykiem to klucz do sukcesu biznesowego. Bez względu na branżę, firma musi zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, które mogą mieć negatywny wpływ na jej działalność. Dlatego oferuje dedykowane rozwiązania dla zarządzania ryzykiem w kluczowych obszarach, takich jak odpowiedzialność cywilna zasoby ludzkie, zabezpieczenie nowych projektów i funkcjonujących biznesów, tych małych i dużych.

>> jak mogę pomóc? Porozmawiajmy!
Doradca biznesowy we Wrocławiu

Konsulting biznesowy

>> jak mogę pomóc? Porozmawiajmy!

W biznesie ważne jest, aby znać swoje mocne strony i nie bać się prosić o pomoc w obszarach, w których nie jesteśmy ekspertami. Dlatego oferuję Ci konsulting biznesowy, który pozwoli Ci skupić się na swoich mocnych stronach, a ja zajmę się kluczowymi kwestiami finansowymi, operacyjnymi i sprzedażą. Razem doprowadzimy Twoją firmę do sukcesu, a Ty będziesz mógł spać spokojnie, wiedząc że jesteś w dobrych rękach.

1. Analiza i ocena ryzyka

Na podstawie wniosków opracowuję plan działania, który pozwala na rozwiązanie problemów i osiągnięcie celów.

2. Planowanie

Przeprowadzam analizę organizacji, identyfikuję mocne i słabe strony. Przedstawiam ryzyka biznesowe i obszary wymagające poprawy.

3. Wdrażanie

Wdrażam plan poprzez zaangażowanie pracowników, wprowadzanie zmian w procesach lub nowych technologii.

Peter Drucker, znany amerykański ekspert w zarządzaniu twierdzi, że "konsultant biznesowy to taki partner, który pomoże Ci zobaczyć rzeczywistość w sposób bardziej klarowny, pomóc w podniesieniu efektywności, uniknięciu ryzyk, a także osiągnięciu sukcesu".

POROZMAWIAJMY
Ubezpieczenia biznesu we Wrocławiu

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia majątku

Jak zabezpieczyć majątek Twojej firmy i rozwijać biznes w niepewnym świecie?

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie OC to podstawowa ochrona w prowadzeniu biznesu.

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ubezpieczenia pracowników i zarządu

Troska o ludzi leży u podstaw odpowiedzialnych przedsiębiorców.

>> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Przykłady z Życia wzięte

Poznaj historie sukcesu moich Klientów

Case Study

Ubezpieczenie dla rodziców

Pozwolę sobie przedstawić historię pana Marka i pani Anny, którzy zdecydowali się na zakup ubezpieczenia na życie. Kiedyś myśleli, że taki rodzaj ubezpieczenia nie jest im potrzebny, ale na szczęście po rozmowie ze mną zmienili zdanie.

>> Czytaj więcej
Case Study

Historia pani Kasi: ubezpieczenie dzieci

Pani Kasia była świadoma, że choroby i nagłe sytuacje medyczne mogą przydarzyć się każdemu, dlatego zdecydowała się na podjęcie działań zapobiegawczych i zabezpieczenie swojej rodziny finansowo. Skontaktowała się ze mną, aby omówić, jakie opcje mamy do zaoferowania.

>> Czytaj więcej