AKADEMIA WIEDZY FINANSOWEJ

Ubezpieczenie rodziców dzieci

Autor:
Rafał Sroka
KATEGORIA:
Case Study
Data:
July 2023

Ubezpieczenie rodziców

Pozwolę sobie przedstawić historię pana Marka i pani Anny, którzy zdecydowali się na zakup ubezpieczenia na życie. Kiedyś myśleli, że taki rodzaj ubezpieczenia nie jest im potrzebny, ale na szczęście po rozmowie ze mną zmienili zdanie.

Kilka lat po zakupie ubezpieczenia pan Marek zachorował na raka. Choroba zmusiła go do rezygnacji z pracy, co oznaczało brak stałego źródła dochodu dla rodziny. Dzięki ubezpieczeniu na życie, para otrzymała wypłatę w wysokości 500 000 zł, co pozwoliło im utrzymać się przez długi czas bez stresu związanego z brakiem pieniędzy. Ponadto byli w stanie pokryć roczne koszty leczenia nowotworu w Polsce w wyskości 200 000 zł i to przy korzystaniu z wspracia z NFZ.

Jednak to nie koniec historii. Po kilku latach, to pani Anna dostała zawału i była zmuszona przestać pracować. Dzięki ubezpieczeniu na życie, para ponownie otrzymała wypłatę, co pozwoliło im na dalsze utrzymanie siebie i swojej rodziny. Po pewnym czasie dzięki pieniądzom na najlepszą rehabilitacje Pani Anna mogła wrócić do pracy!

Produkt ubezpieczenia na życie obejmuje wiele korzyści, w tym:

Sumy ubezpieczenia do 1 000 000 zł

Ochronę przed śmiercią, niezdolnością do pracy, chorobami krytycznymi i kalectwem

Możliwość wykupienia ubezpieczenia na określony czas lub na całe życie

Możliwość wykupienia dodatkowych opcji, takich jak ubezpieczenie dzieci

Dzięki ubezpieczeniu na życie, nasi klienci mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich przyszłość finansowa jest zabezpieczona.