AKADEMIA WIEDZY FINANSOWEJ

Porsche Experience Center dla najlepszych doradców z zakresie inwestycji w Polsce

Autor:
Rafał Sroka
KATEGORIA:
Wydarzenia
Data:
April 2023

Jesień tego roku było dla mnie wyjątkowa. Zostałem zaproszony na wydarzenie, które miało miejsce na nowoczesnym torze wyścigowym Porsche Experience Center w Kamieniu Śląskim. Była to nagroda za poziom usług, jakie świadczę dla moich klientów oraz wyniki, jakie osiągam w pracy. Czułem się z tego powodu bardzo dumny.

Na torze wyścigowym Porsche Experience Center mogłem doświadczyć niesamowitych emocji, zwłaszcza podczas jazdy w pełni elektrycznym modelu Porsche Taycan. Tor ma aż siedem różnych konfiguracji, a nitka główna ma długość 3,6 km i minimalną szerokość 12 metrów. To miejsce, gdzie można poznać tajniki techniki jazdy i przeżyć niesamowite emocje.

Wszyscy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wielu modułach szkoleniowych. Było szkolenie z jazdy Porsche Taycan, co pozwoliło nam praktycznie poznać elektromobilność oraz nauczyć się jej wykorzystywania w codziennym życiu. Innym modułem było pokonanie specjalnie przygotowanego toru off-road na Porsche Cayenne, co pozwoliło na doświadczenie modeli Porsche w skrajnie różnych warunkach oraz nauczenie się wykorzystywania ich pełnego potencjału.

Podczas szkolenia mieliśmy okazję poznać tajniki techniki jazdy po torze oraz jazdy w kolumnie za instruktorem. Wykonaliśmy również szybkie przejazdy po wyznaczonej próbie. Było to nie tylko fascynujące, ale również bardzo pouczające.

Ale największą niespodziankę przeżyłem, gdy dowiedziałem się, że wygrałem dodatkowy lot z mistrzem akrobacji powietrznych, pilotem Red Bull - Łukaszem Czepielą. Czułem się podekscytowany i trochę przestraszony jednocześnie. Ale wiedziałem, że to będzie niezapomniane doświadczenie, na które będę wspominał przez całe życie. Czułem się zaszczycony, że mogłem lecieć z jednym z największych gwiazd akrobacji powietrznej na świecie.

Wydarzenie to było dla mnie nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale również potwierdzeniem, że ciężka praca i zaangażowanie w codziennej pracy przynoszą wymierne efekty. Cieszę się, że mogłem wziąć w nim udział i dziękuję moim klientom za to, że mogę dzięki Wam realizować swoje marzenia.