AKADEMIA WIEDZY FINANSOWEJ

Moje tłumaczenie: "Zostań doradcą – nie sprzedawcą"

Autor:
Rafał Sroka
KATEGORIA:
Książki
Data:
April 2023

Z dumą informuję, że przetłumaczyłem książkę Katarzyny Pilczuk "Zostań doradcą – nie sprzedawcą" na język angielski. Katarzyna Pilczuk to specjalistka w dziedzinie doradztwa dotyczącego sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych i posagowych oraz szkolenia przyszłych doradców w oparciu o jej autorską metodę pracy.

Jestem przekonany, że podobnie jak ja, Katarzyna Pilczuk ceni sobie wartości takie jak poszanowanie przestrzeni Klienta na podjęcie decyzji, etykę i dyplomację, co zaowocowało członkostwem w prestiżowej, międzynarodowej organizacji MDRT w latach 2018, 2019 i 2020. Oznacza to, że należę do elity najlepszych sprzedawców na świecie.

Jej praca opiera się przede wszystkim na jak najlepszym dopasowaniu się do Klienta. Dzięki temu, Klient może oczekiwać nie tylko produktu, który maksymalnie go usatysfakcjonuje, ale również profesjonalnej i troskliwej opieki posprzedażowej.

Cieszę się, że mogłem dokonać tego przekładu i pomóc w upowszechnianiu wartościowych informacji. Polecam tą książkę każdemu, kto szuka rozwoju w dziedzinie doradztwa finansowego.