AKADEMIA WIEDZY FINANSOWEJ

Moje tłumaczenie: Mądry Polak przed szkodą

Autor:
Rafał Sroka
KATEGORIA:
Książki
Data:
April 2023

Chciałbym podzielić się z Wami inspiracją, którą dała mi książka autorstwa Pawła Skotnickiego - "Jedyny w Polsce, praktyczny przewodnik po ubezpieczeniach osobistych! Biały kruk wypełniający ten brakujący dotychczas zakres – lukę na rodzimym rynku wydawniczym".

Ta książka to nie tylko przewodnik po ubezpieczeniach osobistych, ale także źródło wiedzy na temat tego, jak skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i biznes. Autor skupia się na skutkach finansowych, jakie mogą wyniknąć ze śmierci, trwałej lub czasowej niezdolności do pracy czy emerytury. Omawia także, co naprawdę są ubezpieczenia, dlaczego warto się ubezpieczać, od czego można się ubezpieczyć i co wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego zakresu i sum gwarancyjnych.

Jeśli już masz polisę ubezpieczeniową, ta książka pozwoli Ci zweryfikować jej jakość oraz sprawdzić, czy Twój doradca zadbał o Ciebie na najwyższym poziomie.

Miałem przyjemność przetłumaczyć tę książkę na język angielski i z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedyna tego typu publikacja na polskim rynku wydawniczym a teraz będzie dostępna także na świecie. Dlatego gorąco polecam tę książkę wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje finanse i zabezpieczyć się przed nieprzewidywalnymi sytuacjami.